Maak kennis met ons team

Jaap Bakx

Directie, bedrijfsmanagement en sales

Met 15 jaar ervaring in bedrijfscommunicatie en digitale media ben ik een sparringpartner voor marketing- en communicatieuitdagingen. Van eenvoudige projecten tot complexe implementaties.

+31 (0)88 11 61 704
jaap@graficonnect.com

Brigit Hulsman-Caris

Directie, communicatie en sales

Met ruime ervaring als marketing- en communicatiemanager van (inter)nationale bedrijven kan ik me verplaatsen in jouw vraagstukken en uitdagingen en denk ik graag met je mee. Ik ben doelgericht en schakel snel met een proactieve en kritische houding.

+31 (0)88 11 61 710
brigit@graficonnect.com

Roy van Geffen

Projectmanagement

Oplossingsgericht denken en snel schakelen doe ik graag. Met de inzet van diverse systemen en een marketing en communicatie achtergrond help ik je naar doeltreffende oplossingen.

+31 (0)88 11 61 705
roy@graficonnect.com

Jorg Marijnissen

Technisch DTP, MarCom automation

Als technisch dtp’er zorg ik voor foutloze producties. Ik maak templates die jouw werk makkelijker en efficiënter maken en waardoor jij tijd en (correctie)kosten bespaart.

+31 (0)88 11 61 706
jorg@graficonnect.com

Matthijs Roes

Webcontent, MarCom automation

Online media is mijn passie; van website en landingspagina tot e-mailing en bannerset. Ik creëer deze graag in lijn met andere uitingen om zo jouw merk te versterken.

+31 (0)88 11 61 709
matthijs@graficonnect.com

Kevin van Creij

Creatie, Front-end development, DTP

De creatieve speler in de studio ben ik. Van het visualiseren van websites tot complexe processen en  vormgeving van allerlei (gedrukte) media zoals magazines. Ik verdiep me in jouw vraag en reken er maar op dat je verrast wordt.

+31 (0)88 11 61 707
kevin@graficonnect.com

Vacatures

Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Wij zijn altijd op zoek naar de beste vakmensen en de leukste collega’s! Bekijk hier de openstaande vacatures of plaats gerust een open sollicitatie!

Inspiratielunches

Schuif een keer aan en laat je inspireren! Ontdekken hoe je slimmer kunt werken én genieten van een lunch met vakgenoten. Dat kan bij de inspiratielunches die wij regelmatig organiseren voor marcom-professionals.

AANMELDEN NIEUWSBRIEF

Onze nieuwsbrief bied verrassende oplossingen en knowhow waar je direct wat mee kunt. Aarzel niet en meld je aan. Afmelden kan altijd nog.