Wil je weten wie wij zijn?
Wij zijn Merkmanagers!

Ons team bestaat uit talenten, samenwerkers, slimmedenkers en mooimakers. Met onze club maken we dagelijks de meest creatieve en slimme projecten. Daarnaast nemen we alles uit handen. En daarmee bedoelen we ook écht alles: van conceptontwikkeling en ontwerp tot aan productie en montage. En dat allemaal onder één dak. Benieuwd wat voor talent je in huis haalt? Klik op onze koppies.

Jaap Bakx
Directie, bedrijfs-
management en sales

‘Ik help bedrijven graag om slimmer en efficiënter te gaan werken.’

+31 (0)88 11 61 704
jaap@graficonnect.com

Brigit Hulsman-Caris
Directie, communicatie en sales

‘Ik denk creatief en conceptueel mee om jouw verhaal te vertellen.’

+31 (0)88 11 61 710
brigit@graficonnect.com

Marco de Krieger
Merkmanager

‘Ik werk met een creatief hart van a tot z aan jouw merk.’

+31 (0)88 11 61 705
marco@graficonnect.com

Matthijs Roes
Web development en online DTP

‘Ik werk aan allerlei online projecten en ga voor het best mogelijke resultaat.’

+31 (0)88 11 61 709
matthijs@graficonnect.com

Jessica Miggelbrink
Vormgeving en creatieve concepten

‘Ik leef & ontwerp met een creatief, liefdevol hart.’

+31 (0)88 11 61 706
jessica@graficonnect.com

Kim Bust
Vormgeving en creatieve concepten

‘Je bent nooit te jong om te leren.’

+31 (0)88 11 61 707
kim@graficonnect.com